GrafikOn 25 czerwca 2010, godz. 19:00

Święto Kielc 2010

Wernisaż wystawy 25 czerwca 2010, godz. 19:00

 

GrafikOn – prezentacja najnowszych prac dr Teresy Anny Ślusarek i dr Janusza Barana.

 

Ekspozycja zawiera cykle:

dwuwymiarowych grafik, fotografii łączących tradycje warsztatowe z drukiem cyfrowym obecnych obok Instalacji – trójwymiarowych obiektów graficznych otwartych w przestrzeń galerii.

 

Wernisażowi towarzyszyć będą warsztaty Signum > Ślad > Materia do godziny 01:00 w nocy:

  • formy druku eksperymentalnego z wykorzystaniem matryc naturalnych.
  • działania multigraficzne z użyciem niekonwencjonalnych nośników druku.
  • gra, przypadek jako element kreatywny
  • kreatywna forma warsztatów z aktywnym udziałem widzów – obserwatorów-uczestników.

Relacje z wystawy